O Firmie Oferta Realizacje Aktualności Porady Kontakt

Firma WIP-ARCOM jest największą w regionie firmą dystrybucyjno-serwisową oferującą bramy garażowe i przemysłowe oraz systemy ogrodzeniowe i przeładunkowe. WIP-ARCOM to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki produktom które wyprodukowane są w oparciu o nowoczesne technologie, oraz sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Oferujemy wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe segmentowe oraz doki przeładunkowe, a także drzwi i bramy p.poż, systemy ogrodzeniowe i stolarkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością potwierdzonego Certyfikatem ISO 9001:2000 przez naszych strategicznych dostawców. Wszystkie wyroby spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa.

Współpracujemy z firmami WIŚNIOWSKI i BIG TOR

Celem firmy WIPARCOM jest spełnianie wszelkich Państwa oczekiwań i dlatego, obok standardowej oferty, realizujemy nietypowe zamówienia, doradzamy w fazie projektowania i pomagamy dobrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Bieżące działania zmierzają w kierunku zdobycia jeszcze większego zaufania klientów detalicznych i klientów z sektora przemysłowego. Najlepszym przykładem są nasze zakończone sukcesem i pełnym zadowoleniem klientów realizacje oraz obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.

Jednocześnie nie zapominamy o najbardziej wymagających obsługi serwisowej klientach. Specjalnie dla nich stworzyliśmy nową usługę serwisową "pomoc techniczna" z czasem reakcji do 24 H.