O Firmie Oferta Realizacje Aktualności Porady Kontakt

OFERTA SPECJALNA 1789 zł netto
Podana cena jest ceną sugerowaną w Sieci Sprzedaży na terenie kraju. Dotyczy bramy segmentowej UniPro Multi w 5 wymiarach (szer. x wys.: 2375x2000, 2375x2125, 2400x2000, 2400x2100, 2400x2125), otwieranej ręcznie, z zamkiem, w kolorze białym lub brązowym, wzór: przetłoczenia niskie, struktura: woodgrain, zakupionej wraz z drzwiami aluminiowymi zewnętrznymi WIŚNIOWSKI. Cena bramy nie zawiera montażu.
Wspólnie z mieszkańcami sprzątaliśmy Grudziądz
JESIENNA PROMOCJA
Szukasz bramy eleganckiej, o nietuzinkowym wyglądzie, a do tego ocieplonej i łatwej
w obsłudze za niewygórowaną cenę ? Teraz solidna i trwała brama automatyczna
WIŚNIOWSKI kolorach drewnopodobnych za mniej, niż myślisz !

W promocyjnej ofercie dostępne są dwa wymiary w trzech kolorach
2400 x 2100 i 2500 x 2100 [mm] złoty dąb, orzech (smoothgrain)
i antracyt (sandgrain) przetłoczenia wysokie + Optimum Eko.

Więcej informacji znajdziesz u naszych doradców bok@wiparcom.pl
Jubileusz 20-lecia Firmy WIŚNIOWSKI
W dniu Jubileuszu dziękujemy wszystkim użytkownikom bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI za zaufanie do polskiej marki. Inwestując w produkt wytwarzany fabrycznie w Polsce przez Firmę o polskim kapitale przez polskich pracowników możemy przyczyniać się do tworzenia wspólnego dobra, jakim jest rozwój gospodarczy naszego kraju. Produkty WIŚNIOWSKI można zamówić w ponad 800 Punktach Partnerów Handlowych, dzięki czemu zawsze jesteśmy blisko Klientów oferując profesjonalne rozwiązania oraz szybki serwis.

WIĘCEJ NA WWW.WISNIOWSKI.PL
Nowość - panele do bram o strukturze: smoothgrain i sandgrain
Struktura smoothgrain oznacza gładką powierzchnię bramy. Ten minimalizm formy w zestawieniu z kolorami drewnopodobnymi (złoty dąb i orzech) daje efekt prostoty i elegancji zarazem. To szczypta smaku na co dzień.
Nie czekaj! zapytaj! napisz do nas - bok@wiparcom.pl
Nowe wzory i kolory - Wiśniowski
Brama z paneli o strukturze sandgrain w zdecydowanym antracytowym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych i oryginalnych form architektonicznych. Świetnie komponuje się również z prostym miejskim stylem i zabudową szeregową. Brama w takim wykonaniu wygląda naprawdę efektownie i wyjątkowo.

Aktualną ofertę wzorów i kolorów bram segmentowych znajdziesz tutaj (http://www.wisniowski.pl/lng_pl/content/view/63/31/)
Nasi doardcy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania zapraszamy bok@wiparcom.pl
Absolutna nowość!
VEKA , system 6-cio komorowy 90mm, z klinem izolacyjnym w profilu ramy. Kształtowniki z wysokoudarowego PVC, grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości wg. RAL „klasa A" (DIN 12608 ) z wzmocnieniami zamkniętymi w profilu ramy.
WKOńCU RóżNICE W JAKOśCI KTóRE MOżESZ ZOBACZYć - PRZESZKLENIE 3-SZYBOWE I WIELE INNYCH NOWOśCI - DZWOń LUB PISZ I PYTAJ NASZYCH DORADCóW O Alphaline 90 Plus
NOWOSC! Biokominki w ofercie !
Bez rabania drewna, bez iskier,
popiolu i sadzy.
Bez koniecznosci podlaczenia
do przewodów wentylacyjnych
Plomien dzieki spalaniu Bioetanolu.
Łatwy montaz cztery otwory,
modne wzornictwo.
Teraz kazdy moze rozkoszowac sie
przyjemnym cieplem kominka
i kojacym widokiem prawdziwych plomieni.
Nasi doradcy odpowiedzia na wszystkie pytania ! bok@wiparcom.pl
VELUX w ofercie dobrebramy.eu
Okno obrotowe wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego, lakierowanego.
W górnej czesci skrzydla modul wentylacyjny. W przypadku okna GZL B dodatkowo klamka otwierajaca umieszczona w dolnej czesci skrzydla.
Zastosowanie
Okno GZL - do wszystkich pomieszczen na poddaszu, w których klienci zycza sobie wysokiej jakosci okno obrotowe.
Okno GZL B - do wszystkich pomieszczen na poddaszu, gdzie wystepuje wysoka scianka kolankowa.Wyposazone w podwójny pakiet szybowy zapewniajacy lepsza izolacyjnosc cieplna.
Wiecej informacji o wymiarach i cenach uzyskacie od naszych doradców. Piszcie lub dzwoncie. bok@wiparcom.pl
Usluga Serwisowa !!!
Usluga serwisowa polegajaca na naprawie bram, napedów, drzwi, ogrodzen, szlabanów, mostków przeladunkowych oraz przegladów okresowych w/w urzadzen.
Obok uslugi w naszej ofercie :
• czesci zamienne, akcesoria,
• naprawy dorazne oraz remonty kapitalne urzadzen,
• przeglady konserwacyjne potwierdzone raportem z opisem wykonanych prac, sugestia napraw, oferta ich wykonania,
• umowy serwisowe,
• modernizacje poprawiajace bezpieczenstwo i funkcjonalnosc eksploatacji z wykorzystaniem akcesoriów i rozszerzonych ukladów sterowania,
• dobór nowych urzadzen w miejsce zuzytych, wycofanych z eksploatacji, z uwzglednieniem potrzeb i miejscowych uwarunkowan zabudowy.
• wykonamy serwis bram i urzadzen techniki przeladunkowej wiekszosci producentów obecnych na krajowym rynku
• stosujemy oryginalne czesci zamienne

HELP-LINE 601-834-867
JAKOSC ROKU 2008 DLA FIRMY VETREX
Juz po raz trzeci w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakosci w Polskich Przedsiebiorstwach przyznano nagrody Jakosc Roku. Konkurs organizowany przez redakcje Biznes Raportu wspólnie z Polskim Centrum Badan i Certyfikacji SA skierowany jest do przedsiebiorców i firm, które ze szczególna uwaga podchodza do kwestii jakosci i wysokich standardów pracy. W tej edycji TYTUŁ JAKOSC ROKU 2008 zostal przyznany firmie VETREX Sp. z o.o. za system okienny Alphaline 90.
Oddzial dobrebramy.eu w Brodnicy!
Wszystkich mieszkanców Brodnicy i okolic zapraszamy do naszego oddzialu który miesci sie w BRODNICKIM CENTRUM USŁUG przy ulicy 18 stycznia 13A (naprzeciw Bromilk’u). Nasz personel odpowie na wszystkie pytania, przedstawi oferte, przygotuje kalkulacje oraz dokona niezobowiazujacego pomiaru i doradztwa na miejscu budowy. Spotkajmy sie to nic nie kosztuje. Zapraszamy do lektury naszych stron internetowych do których linki znajduja sie na samej górze strony. Do zobaczenia w Brodnickim Centrum Uslug.
Infolinia 0801–800-042 SERWISOWY HELP-LINE 601 834 867
Nowosc - Refleksol 125
Refleksol 125 jest nowoczesnym systemem fasadowym sluzacym do zaciemniania pomieszczen, montowanym na fasadzie obiektu.

Roleta materialowa zapewnia komfort termiczny wewnatrz obiektu, nie ograniczajac tym samym widocznosci na zewnatrz. Refleksol charakteryzuje sie prostym montazem w oparciu o stalowe liny Ø10 i specjalne uchwyty montazowe.

W systemie 125 stosowany jest naped elektryczny z opcja dolaczenia automatyki pogodowej i grupowego sterowania roletami.
Nowoczesne, energooszczedne szyby zespolone
Nowoczesne, energooszczedne szyby zespolone w oknach czy na elewacjach budynków to szyby dwukomorowe o bardzo niskim wspólczynniku przenikania ciepla Ug, w których poszczególne szklane tafle zestawu posiadaja specjalne powloki. W takich zestawach musi wystepowac powloka niskoemisyjna, która ogranicza utrate nagromadzonego w budynku ciepla.
Okna w systemie Alphaline z zastosowaniem szyby 4/16/4/16/4 Ug=0,7 W/m2K pozwalaja na uzyskanie wspóczynnika U dla calego okna na poziomie 0,9 W/m2K. Jest to bardzo dobry wynik pozwalajacy na realne oszczednosci energii w gospodarstwie domowym, czego potwierdzeniem sa wyniki badan okna przeprowadzone przez instytut IFT w Rosenheim zlecone przez firme Vetrex. Przy zastosowaniu szyby 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K ten wspólczynnik bedzie jescze nizszy, a koszt zakupu okien pozostaje na tym samym poziomie! Zatem oszczednosci jeszcze wieksze bez dodatkowych kosztów!
Na zdjeciu : Przekrój okna Vetrex Alphaline 90 z szyba Ug=0,5 W/m2K
Nowosc w ofercie TEO SYSTEM
TEO SYSTEM, nowy system odczytu i kierowania bliskoscia dla otwierania automatyzmów domowych i profesjonalnych poprzez urzadzenia transpondera tag (TEO) lub kart (Teo Card).
Systemy dzialaja ze standardowa czestotliwoscia 13,56 MHz jaka istnieje na calym swiecie.
Otwieranie automatyzmu nastepuje poprzez przyblizenie transpondera TEO do czytnika BE. PROXY, który dialogujac z odbiornikiem zarzadza otwarciem bramy, drzwi lub jakiegokolwiek innego kontrolowanego urzadzenia.
Czytnik BE.PROXY musi byc polaczony za pomoca jedynie dwóch przewodów z odbiornikiem BE.READ, który zapamietuje i interpretuje dane uzyskane przez proxy, zarzadzajac dwoma wyjsciami przekaznika sygnalu. Zapraszamy do skladania zapytan na bok@wiparcom.pl
Nowy Naped C720
Nowy 24V silownik elektromechaniczny C720 do bram przesuwnych o maksymalnym ciezarze skrzydla do 400 kg, jest kompatybilny ze wszystkim typami uzywanych przez firme FAAC listew. Wyposazony jest w magnetyczne wylaczniki krancowe oraz posiada dzwignie pozwalajaca na reczne odblokowanie bramy, gwarantujac tym samym bezpieczenstwo i wygode uzytkowania. Zastosowano w nim takze przekladnie cykloidalna. To nowatorskie, stosowane do tej pory w motoryzacji rozwiazanie, gwarantuje: wysoka wydajnosc mechaniczna, redukcje drgan i halasu oraz pozwolilo zmniejszyc rozmiar calego napedu.
NOWOSC - Drzwi Stalowe Plaszczowe Przeciwpozarowe
Drzwi stalowe plaszczowe przeciwpozarowe Grupy WISNIOWSKI dostepne sa w klasie ognioodpornosci EI 30 i EI 60 w wersji jedno lub dwuskrzydlowej z przeznaczeniem do zamkniecia pomieszczen takich jak: kotlownie, zaplecza, klatki schodowe spelniajace równoczesnie funkcje drogi ewakuacyjnej w zakladach, biurach, szkolach, kinach, szpitalach oraz w podziemnych ciagach komunikacyjnych, np.: parkingi.
Nowosc - zasilacz awaryjny
NOWOSC – Juz teraz mozesz sterowac brama w przypadku awarii zasilania glównego.

Gwarantuje to zasilacz awaryjny, który pozwala na prace napedu w przypadku braku zasilania glównego. Zasilacz umozliwia wykonanie okolo 30 cykli bramy segmentowej UniPro z napedem Optimum oraz wykonanie okolo 15 cykli bramy ogrodzeniowej dwuskrzydlowej posesyjnej i przemyslowej z napedem BFT Phobos.
NOWOSC - Brama garazowa segmentowa w kolorze orzech
NOWOSC ! - Plaszcz bramy wykonany jest z panela z przetloczeniem wysokim w kolorze "orzech". Brama dostepna jest na kazdy wymiar.
Medale za osiagniecia sportowe!
WIP-ARCOM sponsorem lokalnego Gimnazjum nr. 9 w Grudziadzu . Ufundowano drobne nagrody pocieszenia i medale dla uczniów za osiagniecia sportowe. Na zdjeciu Ewelina Wójtowicz-Mokwa przedstawiciel WIP-ARCOM GROUP wreczajaca nagrody, medale i skladajaca zyczenia dalszych sukcesów sportowych. Bedziemy dalej bacznie obserwowac wyniki sportowe i sponsorowac nasza dzielna mlodziez .
Brama garazowa segmentowa UniPro SSj
Nareszcie niski wjazd do garazu nie musi oznaczac ograniczen. Specjalny uklad prowadnic gwarantuje maksymalna dostepna wysokosc wjazdu.
Drzwi wejsciowe na sasiedniej scianie garazu moga swobodnie otwierac sie do srodka. Zamykajac garaz brama segmentowa WISNIOWSKI zyskujesz dodatkowa izolacje - cieplo nie wydostaje sie na zewnatrz a Ty oszczedzasz pieniadze.
Nowa oferta na system ogrodzen przemyslowych
Produkowane przez firme WISNIOWSKI ogrodzenia przemyslowe to kompletny system, w sklad którego wchodza: segmenty i slupki oraz bramy przesuwne lub dwuskrzydlowe i furtki. Pelne zintegrowanie procesu produkcji, w sklad którego wchodzi nowoczesna, w pelni zautomatyzowana linia do produkcji paneli kratowych, wlasna ocynkowania i nowoczesna linia powlekania poliestrem, gwarantuja utrzymanie wysokiej jakosci produktu, krótki czas realizacji zamówienia oraz najlepsza na rynku cene.
MakroPro 100 i MakroPro Alu 100
Nowe bramy przemyslowe segmentowe MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 z napedem w standardzie - specjalny silownik kompaktowy trójfazowy zintegrowany z brama. Takie rozwiazanie umozliwia dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb i wymagan hal przemyslowych i magazynów.
Nowa, tania brama ogrodzeniowa!
Firma WISNIOWSKI oferuje w tym zakresie nowy produkt - brame ogrodzeniowa przemyslowa przesuwna, wykonana w oparciu o szyne jezdna 95x85 [mm] lub 130x115 [mm]. Rozwiazanie to pozwolilo na skonstruowanie solidnej i taniej bramy, która umozliwia zamkniecie wjazdów o szerokosci: w przypadku bram na szynie 95x85 [mm] - do 7000 [mm], w przypadku bram na szynie 130x115 [mm] - do 9000 [mm].
Drzwi wejsciowe w komplecie z brama
Proponujemy zakup drzwi w komplecie z brama garazowa. Teraz brama i drzwi wejsciowe moga miec taki sam wzór i kolor, zamontowane obok siebie tworza zgrany duet.